Naujienos

2022 m. gegužės 30 d.

E-paspirtukas už top kainą!

 

Kadangi miestai sparčiai auga, o tuo pačiu didėja ir eismo spūstys, vis daugiau žmonių ima svarstyti apie naujas keliavimo alternatyvas. Dabar, kai artėja vasara – puikus metas išbandyti elektrinį paspirtuką!

 

Elektrinio paspirtuko privalumai: 

  • trumpi miesto atstumai įveikiami greičiau ir efektyviau;
  • e-paspirtukai yra kompaktiški ir lengvai transportuojami;
  • keliauti e-paspirtuku yra ekologiškiau nei automobiliu;
  • e-paspirtukas nereikalauja fizinio pasiruošimo.

 

Beveik visais atžvilgiais turėti elektrinį paspirtuką kasdienėms ir trumpoms kelionėms yra ekonomiškas ir ekologiškas variantas. E-paspirtukai užima mažai vietos saugykloje, jais smagu ir lengva važiuoti, juos galima lengvai vežtis viešuoju transportu. Skirtingai nuo automobilių ir dviračių, kuriems reikalinga įprastinė priežiūra, vienintelės papildomos išlaidos, kurias patirsite po pradinės investicijos į kokybišką elektrinį paspirtuką, yra šalmo ar kitų apsaugų kaina. 

Dabar yra nuostabi proga įsigyti e-paspirtuką ir įsitikinti jo teikiamais privalumais! Atrask super pasiūlymą ir populiarųjį e-paspirtuką Segway MAX G30LE II nusipirk daug pigiau nei Lietuvoje!

Viskas labai paprasta! Tiesiog registruokis PirkEU sistemoje ir gauk mūsų užsienio šalių adresus, kuriuos galėsi panaudoti apsipirkdamas Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje,  Anglijoje bei kitose šalyse. Toliau viskuo pasirūpinsime mes! Siuntimo kainos vos nuo 2.79 € – jas rasi čia.

 

Geriausią pasiūlymą rasi čia:

https://bit.ly/3GvjHtg

Kaina nurodyta su pristatymu į atsiėmimo punktą. Kainos lygintos 2022-08-05.

Visos naujienos