1. Prekių pristatymo paslauga

Išsirinkite norimą prekę Vokietijos, Lenkijos ar Anglijos internetinėje parduotuvėje, užsiregistruokite PirkEU puslapyje, ir Jums bus suteiktas adresas Vokietijoje, Lenkijoje bei Anglijoje, kurį naudosite užsisakydami prekes Vokietijos, Lenkijos bei Anglijos internetinėse parduotuvėse. Prekes pristatysime į Lietuvą  per 1 – 3 d.d. nuo prekių išvykimo dienos. Jūsų siuntos bus pristatytos į prekių atsiėmimo punktus arba į Jums patogią vietą per Venipak kurjerį ar į artimiausią LP Express/Omniva paštomatą. Populiariausių Vokietijos Lenkijos bei Anglijos internetinių parduotuvių sąrašą rasite čia.

Privalumai:

 • Pristatymas iš visos Vokietijos, Lenkijos ir Anglijos.  Prekės neriboto gabarito pristatomos į mūsų sandėlį Vokietijoje, Lenkijoje ir Anglijoje iš visų internetinių parduotuvių ir net kaimyninių šalių, kurios net nesiunčia į Lietuvą.
 • Greitas pristatymas. Jūsų gauti siuntiniai iš internetinių parduotuvių išvežami į Lietuvą kiekvieną savaitę ir pristatomi per 1-3 d.d.
 • Saugu, paprasta naudotis. Kiekvienas vartotojas turi prisijungimus prie sistemos, kurioje pateikiamas individualus vartotojo numeris (ID), kurį naudoja užsakydami prekes. Prekės visos kelionės metu yra apdraustos, kol pasiekia Lietuvą.  Siuntos yra įvedamos į sistema, o  vartotojas paskyroje gali stebėti būsenos pasikeitimus. Apie kiekvieną būsenos pasikeitimą vartotojas yra informuojamas elektroniniu laišku.
 • Siuntinių apjungimas. Užsisakykite prekes iš skirtingų internetinių parduotuvių, o mes Jūsų siuntas apjungsime į vieną ir mokėsite tik už jų bendrą svorį.
 • Pristatymo kaina. Siųsdami per mūsų siuntų persiuntimo platformą ženkliai sutaupysite. Mes galime pasiūlyti priimtinesnę kainą, nei siūlo Jūsų pasirinkta internetinė parduotuvė.
 • Prekės kaina, išskirtinumas ir kokybė. Nusipirksite prekę pigiau, nes dėl didelės konkurencijos ir dėl didelės  gamintojų prekių pasiūlos, kokybiškos orginalios prekės kainuoja ženkliai pigiau nei Lietuvoje. Taip pat galėsite pasirinkti ir įsigyti net tokių prekių, kurių nėra Lietuvoje.

2. Prekių grąžinimo paslauga (į Vokietiją).

Jei įsigytos prekės Jums netinka (netinkamas dydis, spalva, kokybė) mes grąžinsime Jūsų įsigytas prekes siuntėjui/pardavėjui.

 • Privalumai Jums:

  • Galėsite pasinaudoti pardavėjų suteikiamu nemokamu prekės grąžinimu iš Vokietijos sandėlio. Jeigu pardavėjas nėra suteikęs nemokamą grąžinimą, ji bus išsiųsta pagal Vokietijos siuntų tarnybos nurodytus tarifus;
  • Sutaupysite laiko ir pinigų;
  • Užsisakydami prekes, daugiau nebereikės jaudintis, dėl prekės grąžinimo;
  • Grąžinimo paslauga galėsite pasinaudoti  prekei dar neiškeliavus į Lietuvą;
  • Nereikės naudotis kitų įmonių teikiamomis transportavimo paslaugomis, suteiksime pilną paslaugos komplektą.

Grąžinimo kainų lentelė.

3.  Siuntos paėmimą iš nurodyto adreso (pardavėjo).

Planuojate įsigyti žoliapjovę, baldus, o gal naujus automobilio ratus, bet pardavėjas nesiunčia į mūsų sandėlį? Mes  galime Jums, padėti! Paimsime Jūsų pirkinius iš Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Lenkijos ir pristatysime į Jūsų nurodytą adresą.

Kaina priklauso nuo prekės svorio, matmenų ir regiono. Susisiekite telefonu +370 615 66 44 arba el. p. info@pirkeu.lt.