Naujienos

2022 m. February 10 d.

Kviečiame prisijungti Marketingo vadybininką (-ę)

Darbo pobūdis

Kurti vizualinį, video ir kitą interaktyvų turinį socialiniams tinklams Tau tikras malonumas, o smagūs tekstai taip ir laukia progos būti perskaityti?
Ieškome savo tarptautinei „marketingo įgulai“ dar vieno šaunus nario kuris padėtų idėjas paversti ne tik akį traukiančiu turiniu, bet ir pardavimus skatinančiomis kampanijomis!

Reikalavimai darbuotojui

  • Kūrybiškumas, tinka ir "Crazy" idėjos;
  • Patirtis valdant Facebook ir Instagram socialinius tinklus ir kuriant jiems turinį (Linkedin, Youtube- privalumas)
  • Gebėjimas dirbti vizualinio turinio kūrimo programomis (Canva, Adobe Premiere ir kt.);
  • Patirtis kuriant ir administruojant Facebook Ads kampanijas;
  • Reklaminių kampanijų analizės ir įvertinimo patirtis;
  • Organizuotumas, geras darbų planavimas bei iniciatyvumas;
  • Bent 1 metų patirtis dirbant su marketingo kampanijomis;
  • Puiki anglų kalba.

Mes siūlome

  • Erdvę idėjų ir crazy sprendimų įgyvendinimui;
  • Palaikančią ir draugišką marketingo komandą;
  • Galimybę augti ir realizuoti save profesinėje srityje;
  • Poilsio akimirkas su stalo futbolu ir puodeliu kavos.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

Kviečiame kandidatuoti į šią poziciją čia: https://bit.ly/3HZHvES arba siųsti CV el. pašto adresu [email protected]

Visos naujienos