Slapukų politika

Ši Slapukų Politika apibūdina skirtingas slapukų rūšis, kurios gali būti naudojamos puslapiuose, priklausančiuose arba valdomuose UAB Pigu Perku Group, adresas Europos pr. 96. LT-46351 Kaunas, įmonės kodas: 303006666. Ši Politika taip pat apibrėžia, kaip Jūs galite valdyti slapukus.

Mes vertiname Jūsų privatumą, tad siekiame užtikrinti, kad lankydamiesi mūsų svetainėje bei dalindamiesi savo asmeniniais duomenimis jaustumėtės saugiai.

Svarbu, kad Jūs dažnai patikrintumėte Politikos atnaujinimus, kadangi Slapukų politika gali būti atnaujinta, kad ji atspindėtų mūsų slapukų naudojimo pasikeitimus.

Jūs galite naudotis savo privatumo teisėmis, kaip nustatyta Privatumo Politikoje. Daugiau informacijos apie privatumą galite rasti mūsų Privatumo Politikoje.

Slapukai

Slapukai yra mažos laikmenos, talpinančios informaciją Jūsų kompiuteryje, mobiliajame telefone ar kitame prietaise. Jie leidžia įmonei, įdėjusiai slapuką Jūsų prietaise, atpažinti Jus keliuose tinklapiuose, paslaugose, prietaisuose ir/arba naršymo sesijose. Slapukai atlieka daug naudingų funkcijų.

Kuo gali būti naudingi slapukai:

  • Slapukai gali atsiminti Jūsų prisijungimo duomenis tam, kad Jums nebereikėtų vesti šių duomenų kiekvieną kartą, kuomet Jūs jungiatės prie paslaugos.
  • Rinkdami informaciją apie Jūsų naudojimosi mūsų paslaugomis įpročius, slapukai padeda mums bei tretiesiems asmenims teikti Jums tinkamą turinį bei reklamas.
  • Slapukų pagalba galima geriau suprasti, kokios paslaugų dalys, naujienos ir akcijos yra populiariausios, o studijuojant šią informaciją galime Jums pasiūlyti papildomų verčių.
  • Ir kita.

 

Mes savo tinklapyje naudojame šias slapukų rūšis:

Būtini slapukai: be šių slapukų, mūsų paslaugos negali būti teikiamos, kadangi jie leidžia Jums gauti Jūsų norimas paslaugas mūsų tinklapyje. Šie slapukai yra automatiškai įjungiami ir negali būti išjungti, kadangi jie yra būtini tam, kad Jūs galėtumėte naršyti mūsų tinklapyje. 

Atlikimo slapukai: leidžia mums analizuoti mūsų tinklapio veikimą ir tinklapio skilčių populiarumą. Tam naudojama, neapsiribojant, Google Analytics bei panašūs analitikos slapukai.

Funkciniai slapukai: leidžia mums užtikrinti geresnę naudotojo patirtį. Pavyzdžiui, ši slapukų rūšis užtikrina, kad informacija, pateikta kito Jūsų apsilankymo tinklapyje metu, sutaptų su Jūsų naudotojo pasirinkimais.

Reklamos slapukai: leidžia mums bei mūsų atidžiai atrinktiems partneriams teikti Jums tinkamiausią reklamą, atitinkančią Jūsų interesus. Taip pat, susisiekti su Jumis tiesiogiai tais atvejais, kuomet Jūs atskirai sutikote su tokia komunikacija. Mes taip pat galime dirbti su patikimais verslo partneriais, kad kartu pateiktume reklamą. 

Surinkta informacija padeda suprasti mūsų naudotojų pageidavimus, kuriuos galime panaudoti busimų reklamų kampanijoms. Kad suteiktume Jums geresnę patirtį, pavyzdžiui, kad galėtume pateikti Jums tinkamesnę tiesioginę rinkodarą, mes galime naudoti ir sujungti Jūsų slapukų duomenis su informacija, kurią apie jus renkame iš kitų šaltinių (gavę atskirą Jūsų sutikimą).

Trečiųjų šalių slapukai: Mūsų tinklapis taip pat gali rodyti ar nukreipti į turinį iš trečiųjų asmenų tinklapio ar paslaugos, dėl to gali būti, jog Jūsų kietajame diske arba naršyklėje gali būti talpinami slapukai iš trečiųjų asmenų. Mes nevaldome šių trečiųjų asmenų slapukų talpinimo bei naudojimo ir Jūs turėtumėte peržiūrėti atitinkamo trečiojo asmens privatumo politikas, jei norite gauti daugiau informacijos.

Slapukus bei kitų technologijų valdymas

Jei norite pašalinti arba užblokuoti slapukus Jūsų prietaise bet kuriuo metu, tai galite padaryti atnaujindami savo naršyklės nustatymus. UAB Pigu Perku Group nėra atsakinga už Jūsų naršyklės nustatymus. 

Prašome atkreipti dėmesį, jog Slapukų atsisakymas gali paveikti Jūsų galimybę atlikti atitinkamus sandorius tinklapyje bei mūsų galimybę atpažinti Jūsų naršyklę skirtingų apsilankymų metu.

Daugiau informacijos galite rasti Privatumo Politika. Jei turite papildomų klausimų, galite susisiekti su mumis el. paštu [email protected]

 

Prireikus, Įmonė turi teisę atnaujinti aukščiau nurodytą informaciją.