Naujienos

2022 m. September 9 d.

Kaip apsipirkti Allegro.pl platformoje?

Jei domitės apsipirkimo galimybėmis užsienio e-parduotuvėse, tikriausiai jau esate girdėję apie Allegro apsipirkimų platformą. Tai yra didžiausia Europoje įkurta elektroninės prekybos platforma, kurią sukūrė lenkų verslininkai. Allegro.pl platformoje prekiauja tūkstančiai skirtingų pardavėjų ir čia galima rasti visko, pradedant kosmetika ir baigiant autoprekėmis! Ši platforma vis sparčiau populiarėja ir Lietuvoje, nes joje turite galimybę rinktis iš labai didelės prekių pasiūlos, lyginti skirtingų pardavėjų kainas ir įsigyti prekes gerokai pigiau nei Lietuvoje. 

Tiesa, kadangi ši platforma yra lenkiška, dažnu atveju pardavėjai prekes siunčia tik į Lenkijos teritoriją. Tačiau tai – ne problema, nes PirkEU visas jūsų prekes saugiai pargabens į Lietuvą!

Taigi, jei dar nesate pirkę Allegro platformoje, pateikiame trumpą atmintinę su pagrindiniais žingsniais ir patarimais, į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

 

1. Užsiregistruokite Allegro.pl platformoje.

Įvedę į naršyklės adreso juostą www.allegro.pl, pateksite į lenkišką svetainės versiją. Kaip teigia Allegro, „Pristatymo šalies, valiutos ar kalbos pakeitimas gali turėti įtakos pasiūlymų ir paslaugų prieinamumui bei pristatymo galimybėms. Pakeitus kalbą į anglų, pasiūlymų pasirinkimas bus apribotas tik pasiūlymais su tarptautiniu pristatymu.“

Todėl rekomenduojame palikti originalius svetainės kalbos, vietovės ir valiutos nustatymus jei norite matyti pilną prekių asortimentą, kurį siūlo Allegro.  

Svetainę į lietuvių kalbą galite lengvai išsiversti savo įrenginio naršyklėje. Jei naudojatės Google Chrome naršykle, tiesiog paspauskite svetainėje dešinį pelės klavišą ir paspauskite „versti į lietuvių“, arba dešiniajame URL langelio kampe paspauskite Google vertėjo ikonėlę ir pasirinkite lietuvių kalbą. Jei naudojatės „Firefox“ naršykle, galite parsisiųsti Google Translate įskiepį ir juo naudojantis patogiai išsiversti e-parduotuvę į norimą kalbą. 

 

Kai išsiversite puslapį į lietuvių kalbą, dešinėje pusėje rasite pasirinkimą „Prisijungti“, o paspaudus šį mygtuką, galėsite pasirinkti „Registruotis“. 

Registracijai tereikia jūsų el.pašto, slaptažodžio, patvirtinimo, kad esate vyresnis nei 18 metų ir sutikimo su svetainės taisyklėmis – tuomet į savo el.paštą gausite laišką su nuoroda paskyros patvirtinimui, o jei norite dar labiau supaprastinti registracijos procesą, galite naudoti socialinio tinklo registraciją – tereikės tik pasirinkti, su kokia socialinio tinklo paskyra norite užsiregistruoti! 

 

 

2. Išsirinkite norimą prekę.

Dabar jau esate pasirengęs ieškoti prekių geriausiomis kainomis! Kad paieška būtų efektyvesnė, naudokite kainos, prekių ženklo, prekės būklės ir kitus filtrus – taip matysite tik tas prekes, kurios atitinka jūsų kriterijus. 

Radę prekę, neužmirškite paskaityti atsiliepimų apie produktą ir apie prekės pardavėją! Kaip ir minėjome straipsnio pradžioje, Allegro yra elektroninė prekyvietė, kurioje prekiauja tūkstančiai skirtingų pardavėjų, todėl norėdami įsigyti geriausią prekę, būtinai skirkite ir kelias minutes atsiliepimų skaitymui. 

 

Išsirinkus prekę, eikite į apmokėjimą, kur matysite galutinę mokėjimo sumą. Šiuo atveju, prie 999 PLN (211,87 €) sumos prisidės pristatymo mokestis, kuris prasideda nuo 8,99 PLN (1,91 €) – pristatymo būdą galėsite pasirinkti kitame žingsnyje. 

 

 

Kadangi šios prekės nepristato į Lietuvą, pristatymo adreso laukelyje turėsite nurodyti PirkEU Lenkijos sandėlio adresą. Jei dar neturite PirkEU paskyros, ją susikurti galite čia. Susikūrę PirkEU paskyrą, gausite 5 PirkEU eurus pirmam pristatymui! 

Prisijungę prie savo PirkEU paskyros, puslapyje „sandėlių adresai“ matysite visus mūsų užsienio sandėlių adresus. Kadangi apsipirkinėjate lenkiškoje parduotuvėje, adreso laukelyje turėsite nurodyti PirkEU Lenkijos sandėlio adresą ir telefono numerį. Neužmirškite nurodyti ir savo PirkEU vartotojo ID, kuris yra būtinas norint identifikuoti jūsų siuntą, kai ji pasieks mūsų sandėlį! 

Svarbu! Rinkitės pristatymą į nurodytą adresą, kad kurjeris pristatytų jūsų siuntą tiesiai į mūsų sandėlį. Kitu atveju bus taikomas papildomas mokestis siuntos paėmimo iš paštomato Suvalkuose paslaugai. Siuntų paėmimas iš paštomatų kituose miestuose negalimas.

Apmokėkite savo užsakymą ir tada tereikės sulaukti, kol prekė atkeliaus į mūsų Lenkijos sandėlį! 

Siuntai pasiekus mūsų sandėlį, mes galėsime išmatuoti jos matmenis ir svorį bei apskaičiuoti tikslią siuntos pargabenimo į Lietuvą kainą, kurią galėsite patogiai apmokėti mūsų platformoje. Tuomet siuntą transportuosime į Lietuvą ir ją galėsite atsiimti pasirinktu būdu. Planuojamos siuntos pristatymo kainą lengvai galite pasitikrinti kainų skaičiuoklėje.

 

Linkime sėkmingų ir sumanių apsipirkimų su PirkEU! 

Visos naujienos