Naujienos

2022 m. September 5 d.

DĖMESIO! Keičiasi Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ir Nyderlandų kainoraštis

Džiaugiamės, kad naudojatės PirkEU paslaugomis ir siunčiatės prekes iš įvairių Europos krypčių! 

Šie metai mums buvo kupini naujovių – per juos įgyvendinome ne vieną naują projektą, o kai kurie projektai dienos šviesą išvys jau visai netrukus. 

 

Naujausia PirkEU informacija:

Startavo naujausia kryptis – Portugalija.

Stengiamės savo klientams pasiūlyti kuo daugiau apsipirkimo galimybių, todėl džiaugiamės galėdami pranešti, kad gausų mūsų krypčių sąrašą papildė jau 10-oji šalis – Portugalija! Tikimės, kad kiekviena nauja kryptis prisideda prie dar įdomesnių jūsų apsipirkimų! 

Nemokamas prekių iki 30 kg grąžinimas į Lenkiją ir Vokietiją buvo pratęstas iki rugsėjo 30 dienos.

Kad klientai galėtų susipažintų su visomis jiems suteikiamomis sumanaus apsipirkimo galimybėmis, nusprendėme iki rugsėjo 30 dienos pratęsti nemokamą prekių iki 30 kg grąžinimą į Lenkijos ir Vokietijos sandėlius! 

Pasikeitė DPD paslaugų kainos Neringos srityje.

Dėl pasikeitusių DPD paslaugos įkainių, pasikeitė DPD kurjerių paslaugų kainos Neringos srityje. Daugiau informacijos apie pokyčius galite rasti čia

 

Taip pat norime informuoti, kad nuo 2022 m. rugsėjo 15 dienos keičiasi pristatymo kainoraštis iš Italijos, Prancūzijos, Ispanijos ir Nyderlandų – dėl pasikeitusios partnerių kainodaros ir išaugusių kaštų, esame priversti pakelti dalį savo paslaugų įkainių. Tačiau atsižvelgdami į jūsų poreikius, išlaikome tas pačias pristatymo kainas iš populiariausių Europos krypčių, tokių kaip Lenkija, Vokietija ir Jungtinė Karalystė, bei artimųjų krypčių, tokių kaip Latvija ir Čekija.

Visas atnaujintas mūsų pristatymo kainas, kurios įsigalios nuo rugsėjo 15d. galite matyti čia. Raudonu šriftu pažymėtos dabartinės kainos, o perbrauktu šriftu, nuo rugsėjo 15 d. įsigaliosiančios naujos kainos. Jei turite klausimų, susisiekite su mūsų klientų aptarnavimu dėl papildomos informacijos. 

Dėkojame už supratingumą ir linkime Jums sumanių apsipirkimų. 

PirkEU komanda

Visos naujienos