Naujienos

2022 m. birželio 27 d.

Po Europą su PirkEU: linkėjimai iš Ispanijos!

Sveiki! Mes – PirkEU keliautojai Greta ir Rokas, malonu susipažinti! Šią vasarą keliaujame po Europą ir nekantraujame aplankyti pačias populiariausias didžiųjų miestų parduotuves bei išskirtinius butikus, patirti šalių kultūrą, susipažinti su šalių ypatumais ar net paragauti tradicinių skanėstų. Žinoma, taip pat nekantraujame savo atradimais pasidalinti ir su tavimi. Tad PIRMYN!

Ryškios, kaip Flamenko spalvos, sodriais prieskoniais pagardinti tapai ir vasariški citrusinių vaisių aromatai… Šiandien atvykome į Ispaniją ir siunčiame linkėjimus iš spalvingosios Barselonos! 

Ne veltui Ispanija yra turistų itin pamėgta šalis, nepaliekanti abejingų – ji garsėja atvira kultūra, skaniu maistu ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Dideli miestai, tokie kaip Madridas, Barselona ir Valensija, turi savo unikalias tradicijas, kalbas ir išskirtinį asortimentą! 

Ar žinojai, kad daugybė žymių prekės ženklų originaliai kilę iš Ispanijos? Zara, Mango, Massimo Dutti ir dar daugybė kitų! Dėl to šių prekių pasirinkimas Ispanijoje yra itin didelis ir daug patrauklesnis kišenei.

Kadangi norime jums padovanoti kuo daugiau saulėtų įspūdžių, iki liepos 17 dienos suteikiame 20% nuolaidą visų svorių siuntoms iš Ispanijos! 


Po Ispaniją keliausime dvi savaites, o vėliau planuojame aplankyti ir kitas šalis, tad nepraleisk naujų nuotykių!

Junkis į PirkEU kelionę po Europą ir keliauk su mumis kartu!

 

Ką verta nusipirkti iš Ispanijos e-parduotuvių?

1. Drabužiai. Ispaniški mados prekės ženklai yra populiarūs visame pasaulyje. Zara, Mango, Pull&Bear, Bershka, Massimo Dutti, Stradivarius, Oysho – mėgstate apsipirkinėti šiose parduotuvėse? Jei taip, siūlome pasižvalgyti po šių parduotuvių ispaniškas svetaines ir atnaujinti savo drabužių spintą pigiau. Taip pat pasižvalgykite ir po Ispanijos Zalando – čia galite rasti itin gerų išpardavimų! 

2. Kosmetika ir parfumerija. Ispanai mėgsta ne tik madą, bet ir kosmetiką bei parfumeriją, todėl rekomenduojame pasižvalgyti po tokias Ispanijos e-parduotuves kaip Primor, Perfumeriaslaguna ir Druni, o taip pat po ispanišką Sephora, kur galite nusipirkti pamėgtos kosmetikos ir parfumerijos itin geromis kainomis.

3. Gurmaniški skanėstai. Ispanija neabejotinai yra viena iš populiariausių krypčių tarp gurmanų keliautojų. Šalyje yra daug regionų, kurių kiekviename galima rasti puikių Viduržemio regiono stiliaus patiekalų, o dauguma Ispanijos regionų taip pat mena gilias alyvuogių auginimo ir alyvuogių aliejaus gamybos tradicijas. Ar žinojote, kad Ispanija pagamina apie pusę viso pasaulio alyvuogių aliejaus, iš kurio 46 % yra eksportuojama? Kviečiame įsigyti ispaniškų prieskonių ir padažų Todoespecias parduotuvėje bei paragauti gurmaniškų alyvuogių iš Aceitunaslopez

 

Suknelės:

Kvepalai:

Apranga:

Kvepalai:

 

Prieskoniai:

Suknelės:

Suknelės:

Kosmetika:

 

Kaip naudotis PirkEU paslauga?

  • Registruokis PirkEU platformoje.
  • Patvirtink registraciją ir gauk PirkEU pristatymo adresą Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Anglijoje ir kitose Europos šalyse.
  • Išsirink  prekę užsienio el. parduotuvėje  (platus jų sąrašas pateikiamas čia).
  • Perkant prekę, jos pristatymui nurodyk PirkEU pristatymo adresą reikiamoje šalyje.
  • Gavę tavo prekę iš parduotuvės į savo sandėlį, mes ją pristatysim tau į Lietuvą.

Jei atrodo sudėtinga pirkti pačiam - naudokit mūsų prekių nupirkimo paslaugą! 

Visos naujienos