Paslaugos

Prekių pristatymo paslauga 


Išsirinkite norimą prekę Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, JK, Prancūzijos, Italijos, Latvijos, Nyderlandų, Čekijos, Portugalijos ar Japonijos internetinėje parduotuvėje, užsiregistruokite PirkEU puslapyje, ir Jums bus suteiktas adresas Vokietijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, JK, Prancūzijoje, Italijoje, Latvijoje, Nyderlanduose, Čekijoje, Portugalijoje ir Japonijoje, kurį naudosite užsisakydami prekes Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, JK, Prancūzijos, Italijos, Latvijos, Nyderlandų ir kitų šalių internetinėse parduotuvėse. Prekes pristatysime į Lietuvą per maždaug 1 – 8 d.d. nuo prekių išvykimo dienos. Jūsų siuntos bus pristatytos į prekių atsiėmimo punktus arba į Jums patogią vietą per DPD kurjerį ar į artimiausią DPD Pickup /Omniva terminalą. Populiariausių Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, JK, Prancūzijos, Italijos, Latvijos, Nyderlandų bei kitų šalių internetinių parduotuvių sąrašą rasite čia.

PirkEU paslauga galite naudotis ne tik siekiant parsisiųsti prekes iš skirtingų užsienio elektroninių parduotuvių, bet ir norint atsisiųsti siuntas iš fizinių asmenų. Pvz. Jums suteiktus PirkEU sandėlių adresus galite naudoti norint atsisiųsti siuntas iš artimųjų ar draugų gyvenančių kitose Europos šalyse. Siuntos išsiunčiamos į mūsų sandėlius užsienyje, o mes jas transportuojame į Lietuvą. 


Privalumai:  

 • Pristatymas iš visos Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, JK, Prancūzijos, Italijos, Latvijos, Nyderlandų, Čekijos, Portugalijos ir Japonijos. Prekės neriboto gabarito pristatomos į mūsų sandėlį Vokietijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, JK, Prancūzijoje, Italijoje, Latvijoje, Nyderlanduose, Čekijoje, Portugalijoje ir Japonijoje iš visų internetinių parduotuvių ir net kaimyninių šalių, kurios net nesiunčia į Lietuvą.
 • Greitas pristatymas. Jūsų gauti siuntiniai iš internetinių parduotuvių išvežami į Lietuvą kiekvieną savaitę ir pristatomi per 1-8 d.d.
 • Saugu, paprasta naudotis. Kiekvienas vartotojas turi prisijungimus prie sistemos, kurioje pateikiamas individualus vartotojo numeris (ID), kurį naudoja užsakydami prekes. Prekės visos kelionės metu yra apdraustos, kol pasiekia Lietuvą.  Siuntos yra įvedamos į sistemą, o  vartotojas paskyroje gali stebėti būsenos pasikeitimus. Apie kiekvieną būsenos pasikeitimą vartotojas yra informuojamas elektroniniu laišku.
 • Siuntinių apjungimas. Siuntų komplektavimo paslaugos kaina 0.99€. Ši suma skaičiuojama nuo antrosios jūsų siuntos, kiekvienai siuntai. Siuntų komplektavimas nevykdomas tarp ES ir trečiųjų šalių siuntų. Siuntas galima apjungti užsienio šalyje ar pasiekus Lietuvą. Siuntos nėra ir negali būti laikomos užsienio sandėliuose. Visos siuntos išvežamos artimiausiu numatytu išvežimu. Taip pat, jūs turite galimybę 30 dienų siuntų laukti nemokamai. Praėjus šiam laikotarpiui, yra skaičiuojamas sandėliavimo mokestis: 1 diena – 1€. Po užsakymo pateikimo ir apmokėjimo, užsakymo koregavimas negalimas: prie tokio užsakymo negalima prijungti daugiau siuntų, jo skaidyti ar dar kaip nors kitaip koreguoti.
 • Pristatymo kaina. Siųsdami per mūsų siuntų persiuntimo platformą ženkliai sutaupysite. Mes galime pasiūlyti priimtinesnę kainą, nei siūlo Jūsų pasirinkta internetinė parduotuvė.
 • Prekės kaina, išskirtinumas ir kokybė. Nusipirksite prekę pigiau, nes dėl didelės konkurencijos ir dėl didelės  gamintojų prekių pasiūlos, kokybiškos originalios prekės kainuoja ženkliai pigiau nei Lietuvoje. Taip pat galėsite pasirinkti ir įsigyti net tokių prekių, kurių nėra Lietuvoje.

 

Prekių nupirkimo paslauga

Išsirinkote norimas prekes Europos internetinėje parduotuvėje, tačiau susiduriate su sunkumais nusiperkant? O galbūt jums tiesiog reikalinga prekių nupirkimo paslauga? Dabar viskas dar paprasčiau! Norintiems įsigyti prekes užsienio parduotuvėse, siūlome prekių nupirkimo paslaugą.

Privalumai: 

 • Mažiau rūpesčių. Jums nereikės rūpintis užsienio elektroninių parduotuvių kalbos vertimais, pristatymo sąlygomis ar atsiskaitymo būdais.
 • Saugumo garantija. Galėsite nesijaudinti, nes visais pirkimo klausimais su pardavėju, rūpinsimės mes. Gausite pardavėjo aprašymą atitinkančią prekę arba sutvarkysime grąžinimo procesus. Grąžinimas atliekamas pagal pardavėjo nurodytus grąžinimo terminus.
 • Laiko taupymas. Nupirkimo užklausą pateikti užtruks vos per minutę, o apmokėjus kainos pasiūlymą, visus nupirkimo procesus atliksime mes.
 • Kainos garantija. Jums nereikės konvertuoti valiutos ar ieškoti pardavėjo pristatymo kainos, visą tai PirkEU padarys už jus ir per 24 val. pateiks prekės kainos pasiūlymą.

Į šios paslaugos kainą nėra įskaičiuotas prekės pristatymas iš užsienio sandėlio į Lietuvą. Prekei atvykus į mūsų užsienio sandėlį, prekę pasversime ir paskaičiuosime tikslią pristatymo į Lietuvą sumą, kurią turėsite apmokėti iki prekės atsiėmimo/išsiuntimo. 

 

Pasinaudokite paprasčiausiu būdu apsipirkti Vokietijos, JK, Lenkijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Latvijos, Nyderlandų, Čekijos, Portugalijos ir Japonijos parduotuvėse:

 • Išsirinkite patinkančią prekę bet kuriose Vokietijos, JK, Lenkijos, Ispanijos, Prancūzijos, Italijos, Latvijos, Nyderlandų, Čekijos, Portugalijos ar Japonijos internetinėse parduotuvėse.
 • Pateikite prekės nuorodą ir papildomą informaciją nupirkimo paslaugos užsakymo formoje.
 • Per 24 val. gaukite galutinį kainos pasiūlymą. 
 • Jums patvirtinus užsakymą ir jį apmokėjus - atliksime prekių nupirkimą už Jus.

*PirkEU yra tarpininkas tarp pirkėjo bei pardavėjo ir teikia prekių nupirkimo paslaugas, tad ir sąskaitą suformuojame tik už nupirkimo paslaugą. Sąskaitą faktūrą už jūsų įsigytą prekę, jums suformuoja ją parduodanti užsienio parduotuvė. Atkreipiame dėmesį, kad sąskaita už prekę išrašoma tik fiziniams asmenims, užsakymą pateikusio asmens vardu.

**Prekės pristatymo iš Vokietijos, JK, Lenkijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos, Latvijos, Nyderlandų, Čekijos, Portugalijos ar Japonijos kaina, nėra įtraukta į kainos pasiūlymą - ji bus apskaičiuota gavus prekę į PirkEU sandėlį pagal standartinius PirkEU pristatymo tarifus.

*** Prekių nupirkimo paslaugos kaina priklauso nuo prekės vertės (jei pardavėjo pristatymas iki PirkEU sandėlio užsienyje yra mokamas, jis yra pridedamas prie prekės sumos). 

Prekių nupirkimo paslaugos kainos >


Prekių grąžinimo/išsiuntimo paslauga (į Vokietiją, Lenkiją, Latviją, Prancūziją, Italiją, Nyderlandus, Ispaniją, Portugaliją ir Čekiją)    

SVARBU: Grąžinimų į JK ir Japoniją NEVYKDOME.  

Jei įsigytos prekės Jums netinka (netinkamas dydis, spalva, kokybė) mes grąžinsime Jūsų įsigytas prekes siuntėjui/pardavėjui. 

PirkEU siūlo ne tik prekių grąžinimo galimybę, bet ir prekių siuntimo paslaugą į Vokietiją, Lenkiją, Latviją, Prancūziją, Italiją, Nyderlandus, Ispaniją, Portugaliją ir Čekiją.

Privalumai Jums: 

 • Galėsite pasinaudoti pardavėjų suteikiamu nemokamu prekės grąžinimu iš Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Prancūzijos, Italijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos ir Čekijos sandėlio. Jeigu pardavėjas nėra suteikęs nemokamo grąžinimo, ji bus išsiųsta pagal Vokietijos, Lenkijos ar Latvijos, Prancūzijos, Italijos, Nyderlandų, Ispanijos, Portugalijos ir Čekijos siuntų tarnybos nurodytus tarifus;
 • Sutaupysite laiko ir pinigų;
 • Nereikės naudotis kitų įmonių teikiamomis transportavimo paslaugomis, suteiksime pilną paslaugos komplektą.

Grąžinimo kainų lentelė >

Jeigu grąžinimas yra mokamas privaloma nurodyti šią informaciją ant siuntos:

 •  Kliento BuyEU ID 
 •  Šalis į kurią yra grąžinama siunta

Maksimalūs mokamo grąžinimo siuntos išmatavimai yra 60x40x40. Jeigu išmatavimai yra didesni, būtina kreiptis į klientų aptarnavimą dėl siuntų grąžinimo įkainio. 

Nemokamiems siuntų grąžinimams išmatavimams ribojimų nėra.


Atkreipiame dėmesį, kad grąžinamas prekes galima perduoti Vilniaus prekių atsiėmimo skyriuje, Kauno sandėlyje arba siųsti kurjeriu adresu: UAB Pigu Perku Group, Europos pr. 96, LT- 45234 Kaunas;


Siuntos paėmimą iš nurodyto adreso (pardavėjo) 


Planuojate įsigyti žoliapjovę, baldus, o gal naujus automobilio ratus, bet pardavėjas nesiunčia į mūsų sandėlį? Mes  galime Jums, padėti! Paimsime Jūsų pirkinius iš Vokietijos, Lenkijos, JK, Prancūzijos, Italijos, Ispanijos, Latvijos, Nyderlandų, Čekijos ir pristatysime į Jūsų nurodytą adresą. 

Kaina priklauso nuo prekės svorio, matmenų ir regiono. Susisiekite telefonu +370 615 66 444 arba el. p. [email protected].

 

Papildomos paslaugos Lenkijoje

 • Siuntų paėmimas iš In Post 24/7 paštomato Suvalkuose. ATKREIPIAME DĖMESĮ - pasirinkus prekės pristatymą į paštomatą, siuntos adreso informacijoje automatiškai nurodomas tik paštomato pavadinimas. Tad, pasirinkus šį pristatymo būdą,  klientų aptarnavimui būtina atsiųsti siuntos sekimo numerį bei savo PirkEU ID. Kitu atveju jūsų siunta gali patekti prie neidentifikuotų siuntų. 
 • Stambių siuntų paėmimas iš populiarių parduotuvių ir prekybos centrų.
 • Siuntų išsiuntimo gavėjams Lenkijoje paslauga.
 • Siuntų sandėliavimo Lenkijoje galimybė.
 • Grąžinimo adreso Lenkijoje paslauga.

 

Visos papildomos paslaugos yra mokamos, norint sužinoti kainas galite kreiptis į klientų aptarnavimo skyrių arba žiūrėti kainas skiltyje – kainos. 

Kainos>

 

Papildomos paslaugos Vokietijoje

 • Jeigu siunta yra paliekama Vokietijos DHL atsiėmimo terminale, siuntos paėmimo kaina iš terminalo yra 10,00 Eur už kiekvieną siuntą. Siuntų paėmimas galimas TIK iš šio terminalo (DHL Filiale Am Ohmberg Neue Str. 2a).

 

Papildomos paslaugos Čekijoje

 • Siuntų paėmimas iš Zásilkovna paštomato Staňkov.
  Paėmimas iš šio Zásilkovna paštomato Staňkov yra NEMOKAMAS.
  BŪTINA nurodyti mūsų Čekijos sandėlio telefono numerį (jį rasite sandėlio adresų skiltyje). Iš KITŲ MIESTŲ paštomatų paėmimas NEGALIMAS.

 

Papildomos paslaugos Italijoje

 • Galime paimti siuntas iš artimiausio atsiėmimo punkto už papildomą mokestį.
  Atstumas nuo sandėlio iki 2,5 km - kaina 5,00 Eur.
  Atstumas nuo sandėlio iki 5 km - kaina 10,00 Eur.
  Atstumas nuo sandėlio iki 10 km (max) - kaina 20,00Eur.
 • Būtina pateikti šią informaciją: 
  Vardas pavardė
  Kliento ID 
  Siuntos sekimo nr.