Paslaugos

Prekių pristatymo paslauga 


Išsirinkite norimą prekę Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, Anglijos, Prancūzijos ar Italijos internetinėje parduotuvėje, užsiregistruokite PirkEU puslapyje, ir Jums bus suteiktas adresas Vokietijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Anglijoje, Prancūzijoje bei Italijoje, kurį naudosite užsisakydami prekes Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, Anglijos, Prancūzijos bei Italijos internetinėse parduotuvėse. Prekes pristatysime į Lietuvą  per 1 – 4 d.d. nuo prekių išvykimo dienos. Jūsų siuntos bus pristatytos į prekių atsiėmimo punktus arba į Jums patogią vietą per DPD kurjerį ar į artimiausią DPD Pickup /Omniva terminalą. Populiariausių Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, Anglijos, Prancūzijos bei Italijos internetinių parduotuvių sąrašą rasite čia.
Privalumai:  

 • Pristatymas iš visos Vokietijos, Ispanijos, Lenkijos, Anglijos, Prancūzijos ir Italijos. Prekės neriboto gabarito pristatomos į mūsų sandėlį Vokietijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Anglijoje, Prancūzijoje ar Italijoje iš visų internetinių parduotuvių ir net kaimyninių šalių, kurios net nesiunčia į Lietuvą.
 • Greitas pristatymas. Jūsų gauti siuntiniai iš internetinių parduotuvių išvežami į Lietuvą kiekvieną savaitę ir pristatomi per 1-4 d.d.
 • Saugu, paprasta naudotis. Kiekvienas vartotojas turi prisijungimus prie sistemos, kurioje pateikiamas individualus vartotojo numeris (ID), kurį naudoja užsakydami prekes. Prekės visos kelionės metu yra apdraustos, kol pasiekia Lietuvą.  Siuntos yra įvedamos į sistema, o  vartotojas paskyroje gali stebėti būsenos pasikeitimus. Apie kiekvieną būsenos pasikeitimą vartotojas yra informuojamas elektroniniu laišku.
 • Siuntinių apjungimas. Užsisakykite prekes iš skirtingų internetinių parduotuvių, o mes Jūsų siuntas apjungsime į vieną ir mokėsite tik už jų bendrą svorį.
 • Pristatymo kaina. Siųsdami per mūsų siuntų persiuntimo platformą ženkliai sutaupysite. Mes galime pasiūlyti priimtinesnę kainą, nei siūlo Jūsų pasirinkta internetinė parduotuvė.
 • Prekės kaina, išskirtinumas ir kokybė. Nusipirksite prekę pigiau, nes dėl didelės konkurencijos ir dėl didelės  gamintojų prekių pasiūlos, kokybiškos orginalios prekės kainuoja ženkliai pigiau nei Lietuvoje. Taip pat galėsite pasirinkti ir įsigyti net tokių prekių, kurių nėra Lietuvoje.

 

Prekių nupirkimo paslauga

Išsirinkote norimas prekes Europos internetinėje parduotuvėje, tačiau susiduriate su sunkumais nusiperkant? O galbūt jums tiesiog reikalinga prekių nupirkimo paslauga? Dabar viskas dar paprasčiau! Norintiems įsigyti prekes užsienio parduotuvėse, siūlome prekių nupirkimo paslaugą.

Pasinaudokite paprasčiausiu būdu apsipirkti Vokietijos, Lenkijos, Ispanijos, Italijos, Prancūzijos parduotuvėse: 

 • Išsirinkite patinkančią prekę bet kuriose Vokietijos, Lenkijos, Ispanijos, Prancūzijos ar Italijos  internetinėse parduotuvėse.
 • Pateikite prekės nuorodą ir papildomą informaciją nupirkimo paslaugos užsakymo formoje.
 • Per 24 val. gaukite galutinį kainos pasiūlymą. 
 • Jums patvirtinus užsakymą ir jį apmokėjus - atliksime prekių nupirkimą už Jus.

*Pirkeu yra tarpininkas tarp pirkėjo bei pardavėjo ir teikia prekių nupirkimo paslaugas, tad ir sąskaitą suformuojame tik už nupirkimo paslaugą. Sąskaita faktūrą už jūsų įsigytą prekę, jums suformuoja ją parduodanti užsienio parduotuvė. Atkreipiame dėmesį, kad sąskaita už prekę išrašoma tik fiziniams asmenims, užsakymą pateikusio asmens vardu.

* Prekės pristatymo iš Vokietijos, Lenkijos, Ispanijos, Italijos ar Prancūzijos kaina, nėra įtraukta į kainos pasiūlymą - ji bus apskaičiuota gavus prekę į Pirkeu sandėlį pagal standartinius Pirkeu pristatymo tarifus.


Prekių grąžinimo paslauga (į Vokietiją)   

SVARBU: Gražinimų į Italiją, Ispaniją, Angliją, Prancūziją ir Lenkiją NEVYKDOME. 

Jei įsigytos prekės Jums netinka (netinkamas dydis, spalva, kokybė) mes grąžinsime Jūsų įsigytas prekes siuntėjui/pardavėjui. 

Privalumai Jums: 

 • Galėsite pasinaudoti pardavėjų suteikiamu nemokamu prekės grąžinimu iš Vokietijos sandėlio. Jeigu pardavėjas nėra suteikęs nemokamą grąžinimą, ji bus išsiųsta pagal Vokietijos siuntų tarnybos nurodytus tarifus;
 • Sutaupysite laiko ir pinigų;
 • Nereikės naudotis kitų įmonių teikiamomis transportavimo paslaugomis, suteiksime pilną paslaugos komplektą.


Grąžinimo kainų lentelė >


Siuntos paėmimą iš nurodyto adreso (pardavėjo). 


Planuojate įsigyti žoliapjovę, baldus, o gal naujus automobilio ratus, bet pardavėjas nesiunčia į mūsų sandėlį? Mes  galime Jums, padėti! Paimsime Jūsų pirkinius iš Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Lenkijos ir pristatysime į Jūsų nurodytą adresą. 

Kaina priklauso nuo prekės svorio, matmenų ir regiono. Susisiekite telefonu +370 615 66 444 arba el. p. info@pirkeu.lt.