Naujienos

2021 m. rugpjūčio 4 d.

Siuntų iš Anglijos pristatymo sąlygos po Brexit

Pranešame, apie pasikeitusias, prekių gabenimo iš Anglijos sąlygas.
Šių metų sausio 1d. baigėsi pereinamasis Jungtinės Karalystės išstojimo iš Europos Sąjungos laikotarpis ir dėl to įsigaliojo naujos prekių siuntimo iš Anglijos sąlygos.

Kas pasikeitė nuo sausio 1d.:

  1. Visos iš JK siunčiamos siuntos turi būti deklaruojamos muitinei. Už siuntų deklaravimą bus taikomas administravimo mokestis.
  2. Importo PVM NEAPMOKESTINAMOS prekės, kurių bendra vertė yra ne didesnė kaip 22 Eur., išskyrus etilo alkoholį, alkoholinius gėrimus, apdorotą tabaką ir etilo alkoholio turinčius skystus parfumerijos, kosmetikos, tualetinius preparatus.
  3. Siuntos, kurių vertė viršija 22 Eur yra apmokestinamos 21% importo PMV mokesčiu.
    DĖMESIO! Nuo liepos 1d. visos iš UK įsigytos prekės (nepaisant prekės vertės) turės būti deklaruotos muitinėje, už jas reikės sumokėti +21% importo PVM bei kitus susijusius mokesčius.
  4. Siuntoms, kurių vertė viršija 150 Eur, yra taikomas importo muitas, tiesiogiai priklausantis nuo siunčiamų prekių pobūdžio, bei importo PVM mokestis. Nuo importo muitų neatleidžiami alkoholio gaminiai, kvepalai ir tualetiniai vandenys, tabakas ir tabako gaminiai.
  5. Jei siuntoje yra prekių, kurios pagal Lietuvos Respublikos akcizų įstatymą yra akcizų objektas (etilo alkoholis, alkoholiniai gėrimai, tabako gaminiai, etilo alkoholio turintys skysti parfumerijos, kosmetikos, tualetiniai preparatai ir pan.), jos apmokestinamos akcizo mokesčiu.

Siuntoms iš Anglijos taikomas administravimo mokestis. 
Anglijai pasitraukus iš Europos Sąjungos, įsigaliojo nauja prekių siuntimo iš Anglijos tvarka, dėl kurios visos siuntos privalo būti deklaruojamos muitinėje. Pirkeu atliks visas siuntoms reikalingas muitinės procedūras už Jus.   
Pirkeu taikomas deklaracijos pateikimo muitinei mokestis: 
Siuntos vertė nuo 0 Eur iki 150 Eur - 4.89 Eur 
Siuntos vertė nuo 150 Eur ir daugiau - 9.89 Eur

Visos naujienos