Naujienos

2023 m. February 9 d.

Sutaupyk apsipirkdamas Lenkijos vaistinėse!


Lenkija – itin populiari ir lietuvių pamėgta apsipirkimų kryptis, nes čia galima atrasti ne tik didelę prekių įvairovę, bet ir apsipirkti geromis kainomis. 

Lenkijos parduotuvėse lietuviai perka įvairias prekes – statybines medžiagas, baldus, buitinę techniką, elektroniką ir t.t. 

Taip pat vis labiau populiarėjanti prekių kategorija yra vaistinių prekės, tokios kaip maisto papildai, nereceptiniai vaistai ir kosmetika. Didžioji dalis vaistinių Lenkijoje yra orientuotos į prekybą vaistais ir kosmetika už prieinamą kainą, o be to, apsipirkti Lenkijos vaistinėse internetu apsimoka dėl palankaus valiutos kurso. 

Dauguma vaistinių nesiunčia prekių į Lietuvą

Deja, tačiau pirkėjai susiduria su dažna problema – dauguma lenkiškų vaistinių nesuteikia pristatymo į Lietuvą galimybės. Tačiau mes galime pasiūlyti sprendimą – siuntų persiuntimą iš Lenkijos į Lietuvą, kainuojantį vos nuo 2,79 eur! Siuntas iš Lenkijos į Lietuvą vežame kiekvieną dieną, todėl tavo pirkiniai Lietuvą pasieks labai greitai. 

Kaip lyginti kainas ir ieškoti geriausių pasiūlymų? 

Norint patikrinti kainas užsienyje, patogiausia yra naudoti tos šalies kainų palyginimų platformas. Populiariausia Lenkijos kainų palyginimo platforma yra ceneo.pl – joje įvedus norimo produkto pavadinimą, platforma parodys, kur šį produktą galima įsigyti pigiausiai. 

Populiarių Lenkijos vaistinių sąrašą galite rasti šiame mūsų puslapyje.

Kaip matote, sutaupyti yra tikrai nesudėtinga! Todėl siūlome pasižvalgyti po Lenkijos vaistinių el. parduotuves, lyginti kainas ir apsipirkti pigiau – juk su PirkEU tai gali padaryti neišeidamas iš namų!

Kainos tikrintos 2023-02-09. 

Pažiūrėk, kiek gali sutaupyti apsipirkdamas Lenkijoje: 

Lenkijos vaistinėse prekių kainos įprastai būna gerokai mažesnės nei Lietuvoje, o paieškojęs įvairių akcijų ir nuolaidų, gali rasti ir dar geresnių pasiūlymų. Linkime sėkmingų pirkinių! 


 Kaip naudotis PirkEU paslauga?

  • Registruokis PirkEU platformoje.
  • Patvirtink registraciją ir gauk PirkEU pristatymo adresą Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Anglijoje ir kitose Europos šalyse.
  • Išsirink  prekę užsienio el. parduotuvėje  (platus jų sąrašas pateikiamas čia).
  • Perkant prekę, jos pristatymui nurodyk PirkEU pristatymo adresą reikiamoje šalyje.
  • Gavę tavo prekę iš parduotuvės į savo sandėlį, mes ją pristatysime tau į Lietuvą.

Jei atrodo sudėtinga pirkti pačiam - naudokit mūsų prekių nupirkimo paslaugą!

Visos naujienos