Naujienos

2022 m. birželio 6 d.

TOP pasiūlymai: pasiruoškite vaikų vasaros atostogoms!

Kokia pirma mintis ateina į galvą kai išgirsti žodį „vasara“? Tikriausiai daugeliui žmonių vasara asocijuojasi su atostogomis, geru oru ir kokybišku laiku su šeima! O vaikams vasaros atostogos reiškia dar daugiau – tai nerūpestingas metas, kai gali visą dieną praleisti lauke, valgyti ledus ir mėgautis vasaros pramogomis!

Smagūs žaidimai kieme, pasivažinėjimas dviračiais ar riedučiais, vasaros stovykla – geriausi užsiėmimai po įtemptų mokslo metų.

Norime, kad mėgautumėtės drauge su savo vaikais, tad vaikų vasaros atostogų geriausiais pasiūlymais pasirūpinome mes! Linkime aktyvios, smagios vasaros!

Viskas labai paprasta! Tiesiog registruokis PirkEU sistemoje ir gauk mūsų užsienio šalių adresus, kuriuos galėsi panaudoti apsipirkdamas Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje,  Anglijoje bei kitose šalyse. Toliau viskuo pasirūpinsime mes! Siuntimo kainos vos nuo 2.79 € – jas rasi čia.

 

Top pasiūlymai vaikų vasaros atostogoms:

 

 

 

 

 

 

DAUGIAU SUPER PASIŪLYMŲ:

 

Kaip naudotis PirkEU paslauga?

  • Registruokis PirkEU platformoje.
  • Patvirtink registraciją ir gauk PirkEU pristatymo adresą Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Anglijoje ir kitose Europos šalyse.
  • Išsirink  prekę užsienio el. parduotuvėje  (platus jų sąrašas pateikiamas čia).
  • Perkant prekę, jos pristatymui nurodyk PirkEU pristatymo adresą reikiamoje šalyje.
  • Gavę tavo prekę iš parduotuvės į savo sandėlį, mes ją pristatysim tau į Lietuvą.
  • Jei atrodo sudėtinga pirkti pačiam - naudokit mūsų prekių nupirkimo paslaugą! 

 

Visos naujienos