Naujienos

2021 m. rugsėjo 27 d.

Platus žinomų prekės ženklų pasirinkimas!

Dalinamės geriausiomis žinomų prekių ženklų kainomis! Prekių kokybė, platus asortimentas ir svarbiausia kainos derinys tikrai maloniai nustebins. Pirkeu suteikia tau galimybę pasinaudoti geriausiomis kainomis užsienio el.parduotuvėse ir įsigyti norimas prekes kur kas pigiau!

Viskas labai paprasta! Ir visai nesvarbu, jei užsienio el. parduotuvė neturi pristatymo į Lietuvą. Tiesiog registruokis PirkEu sistemoje ir gauk mūsų užsienio šalių adresus, kuriuos galėsi panaudoti apsipirkdamas Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje bei Anglijoje. Toliau viskuo pasirūpinsime mes! Siuntimo kainos vos nuo 2.79 € – jas rasi čia.

Jei sudėtinga pirkti pačiam, taip pat teikiame ir prekių nupirkimo paslaugą! Tiesiog užpildyk nupirkimo užklausą, o mes nupirksime prekę už tave!

 

Tad pasižvalgykime, po puikius prekių pasiūlymus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daugiau pamėgtų prekių itin žemomis kainomis rasite čia:

 

Ar žinai, kaip užsienyje atrasti žemiausią, reikiamos prekės kainą? Naudokis užsienio el. parduotuvių kainų palyginimo platformomis!

 

Kaip naudotis Pirkeu paslauga?

  • Registruokis Pirkeu platformoje
  • Patvirtink registraciją ir gauk Pirkeu pristatymo adresą Vokietijoje, Lenkijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Italijoje ir Anglijoje
  • Išsirink  prekę užsienio el. parduotuvėje  (platus jų sąrašas pateikiamas čia)
  • Perkant prekę, jos pristatymui nurodyk Pirkeu pristatymo adresą reikiamoje šalyje
  • Gavę tavo prekę iš parduotuvės į savo sandėlį, mes ją pristatysim tau į Lietuvą
  • Jei atrodo sudėtinga pirkti pačiam - naudokit mūsų prekių nupirkimo paslaugą!
Visos naujienos